מסך מים

שואודיזיין מפיקה מופעי לייזר על מסכי מים המשמשים משטח הקרנה מצוין עבור לייזר וידאו ותאורה. בעזרת המסך מים תהפכו כל אירוע לבלתי נשכח והקהל יתפעל ויהנה מהאפקטים המיוחדים ומההשקעה.

 

קרני לייזר על הים

מסך מים - ככה תהפכו כל אירוע לבלתי נשכח

מסך מים הוא משטח מצוין להקרנת מופע לייזר וידאו ותאורה. כמו קסם הגרפיקה של הלייזר המוקרנת על מסך המים מרחפת מול הקהל.
במופע הלייזר ישולבו לוגו טקסט ואנימציות שמתאימות לקהל שלכם ועל פי בקשתכם. באמצעות מסך מים נוכל ליצור אפקטים מיוחדים שישאירו את כל הנוכחים באירוע המומים ויעניקו לאירוע שלכם זיכרון בלתי נשכח. מסך המים כשמו הוא – מסך מים המופק באמצעות סדרת מתזים מיוחדים שניתן למקם במגוון רחב של לוקיישנים, בעזרת המתזים אנחנו יוצרים "קיר" מים ועליו מקרינים וידאו לייזר תאורה ושילוב בניהם.

בשואודיזיין אנחנו נאמנים אליכם, עם התחייבות לשירות הטוב והמקצועי ביותר, הטכנולוגיה המתקדמת והבטיחות ושנות הניסיון הרבות שלנו בתחום – אנחנו הבחירה המועדפת על מפיקים ברחבי הארץ בכל שנה. לכן כאשר אתם שוקלים לשלב מופע לייזרים באירוע שלכם – איתנו תקבלו מופע ייחודי שנוצר ביחד עם איתכם ובהתאם לתקציב שלכם! אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, אנחנו פה כדי לענות על השאלות שלכם, לשלוח עוד סרטונים והדגמות ובעיקר להראות את התשוקה שלנו להפוך את האירוע שלכם לחוויה בלתי נשכחת ויוצאת דופן באמצעות מסך המים ומופע הלייזרים הייחודיים שלנו.

צרו קשר

מוזמנים ליצור איתנו קשר